Nasze biura

Biuro Bielsko-Biała

Biuro Bielsko-Biała

Oddział Kalisz

Oddział Kalisz

Oddział Chmielnicki Ukraina

Oddział Chmielnicki Ukraina

Oddział Winnica Ukraina

Oddział Winnica Ukraina

Poznaj nasz zespół

Zespół RALEN Group

Michał Hryhorov

Michał Hryhorov

tel: +48 537 340 417 

e-maiil: michal@ralen.com.pl

Monika Prochownik

Monika Prochownik

tel: +48 517 463 165 

e-mail: monika@ralen.com.pl

Kseniia Saltykova

Kseniia Saltykova

tel: +48 517 462 852

e-mail: kseniia@ralen.com.pl

Nataliya Przybylska

Nataliya Przybylska

tel: +48 517 463 154

e-mail: nataliya@ralen.com.pl

Rafał Łaskawski

Rafał Łaskawski

tel: +48 666 244 244

e-maiil: rafal.laskawski@ralen.com.pl

Natalia Pavliuk

Natalia Pavliuk

Biuro w Ukrainie, Winnica

tel: +38 097 640 3828

e-mail: natalia@ralen.com.ua

Uliana Bosak

Uliana Bosak

Biuro w Ukrainie, Chmielnicki

tel: +38 098 866 5023

e-mail: uliana@ralen.com.ua

Daria Twardzik

Daria Twardzik

tel: +48 666244242

e-mail: daria@ralen.com.pl

Lidia Gębczyńska Misiak

Lidia Gębczyńska Misiak

e-maiil: lidia@ralen.com.pl

Nieprawidłowe dane
Niepoprawny adres e-mail
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
  • SIEDZIBA

    ul. Damrota 12, Bielsko-Biała
  • EMAIL

    biuro@ralen.com.pl
  • TELEFON

    +48 733 442 442
©2019 RALEN Group - pracownicy z zagranicy