Our offices

Biuro Bielsko-Biała

Biuro Bielsko-Biała

Oddział Kalisz

Oddział Kalisz

Oddział Chmielnicki Ukraina

Oddział Chmielnicki Ukraina

Oddział Winnica Ukraina

Oddział Winnica Ukraina

Meet our team

The RALEN Group team

Michał Hryhorov

Michał Hryhorov

phone: +48 537 340 417 

e-maiil: michal@ralen.com.pl

Monika Prochownik

Monika Prochownik

phone: +48 517 463 165 

e-mail: monika@ralen.com.pl

Vasyl Stehura

Vasyl Stehura

phone: +48 512 763 701

e-mail: vasyl@ralen.com.pl

Valeria Brutkovska

Valeria Brutkovska

phone: +48 517 436 154

e-mail: valeria@ralen.com.pl

Rafał Łaskawski

Rafał Łaskawski

phone: +48 666 244 244

e-maiil: rafal.laskawski@ralen.com.pl

Natalia Pavliuk

Natalia Pavliuk

Biuro w Ukrainie, Winnica

phone: +38 097 640 3828

e-mail: natalia@ralen.com.ua

Uliana Bosak

Uliana Bosak

Biuro w Ukrainie, Chmielnicki

phone: +38 098 866 5023

e-mail: uliana@ralen.com.ua

Daria Twardzik

Daria Twardzik

phone: +48 666244242

e-mail: daria@ralen.com.pl

Tetiana Shamrina

Tetiana Shamrina

phone: +48 517 462 852

e-mail: tatioana@ralen.com.pl

Incorrect data
Incorrect email address
Incorrect data
Incorrect data
Incorrect data
Nieprawidłowe dane
  • HEADQUARTERS

    ul. Damrota 12, Bielsko-Biała
  • EMAIL

    biuro@ralen.com.pl
  • PHONE

    +48 666 30 40 80
©2020 RALEN Group - pracownicy z zagranicy