O NAS

DZIAŁAMY NA POLSKIM RYNKU OD 2004 ROKU

Przez ten czas zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie w dziedzinie zatrudniania oraz leasingu pracowników z zagranicy. W ciągu kilkunastu lat zajmowaliśmy się handlem oraz różnego rodzaju usługami. Zyskaliśmy szeroki zakres kompetencji w dziedzinie outsourcingu, dzięki czemu nasi klienci mogą skupić się na swoich celach oraz zwiększeniu elastyczności swoich działań. Zapewniamy naszym klientom zasoby, którymi oni sami nie dysponują i tym samym gwarantujemy obniżenie kosztów oraz efektywniejszą kontrolę finansów. Doskonalimy jakość świadczonych usług i oferujemy profesjonalną obsługę całego procesu.

     Dysponujemy wysoce wykwalifikowanym działem rekrutacji, którego pracownicy są native speakerami języka ukraińskiego i rosyjskiego co stanowi ogromne ułatwienie w naborze pracowników ze wschodu oraz pozwala nam na rzetelną selekcję kadry. Bariera językowa nie stanowi najmniejszego problemu, a wszystkie formalności związane z wyborem kandydata, organizacji jego przyjazdu do kraju, biurokracji oraz współpracy, są bezproblemowe. Rekruterzy są w pełni nastawieni na planowanie potrzeb kadrowych i administrowanie procesem rekrutacji nowych pracowników oraz procesem ich wdrażania do firmy.

     Dział kadr w naszej strukturze organizacyjnej podlegający bezpośrednio pod zarząd prowadzi dokumentację pracowniczą zgodnie z aktualnie obowiązującymi standardami. Prowadzenie ewidencji oraz rozliczanie czasu pracy oparte na specjalistycznych wzorach i schematach zapewnia nam rzetelne wyniki w administrowaniu procesami związanymi ze stosunkiem pracy.

     Posiadamy szeroko rozbudowany dział handlowy, który dzięki współpracy z krajowymi jak i zagranicznymi agencjami pracy pozyskuje kontakty zapewniające nam możliwość zapewnienia najbardziej korzystnych rozwiązań finansowych.

Jesteśmy członkiem Warszawskiej Izby Gospodarczej i jesteśmy jednostką w pełni działającą zgodnie z przepisami prawa. Zyskaliśmy zaufanie naszych klientów, którzy okazują zadowolenie z usług, które świadczymy na ich rzecz i chętnie do nas wracają. Zaufanie klienta to dla nas priorytet, dlatego dokładamy wszelkich starań aby nasze doświadczenie miało realne przełożenie na założone cele i wyniki.

Współpracujemy z najlepszymi...

©2020 RALEN Group - pracownicy z zagranicy